MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Nemuno7 galerijoje – 85 litrai vandens

2023-05-24 | Atnaujinta: 2023-05-29

Naujo sezono pradžios proga, nuo gegužės 28 d., kviestinis kuratorius Andrius Pukis kviečia į parodų ciklą „Nemuno7 | Vandens stichijos“. Pirmoje ciklo parodoje džiaugiamės galėdami pristatyti talentingo menininko Dano Aleksos meno instaliacijų parodą „85 litrai vandens“.

Konceptualaus meno kūrėjas, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narys Danas Aleksa, dirbantis su skulptūros, objekto, performanso bei video menu ir surengęs daugiau nei 15  personalinių parodų, pagrindinį dėmesį skiria laikui ir erdvei, jų tarpusavio santykiui. Kūrinių leitmotyvais tampa kasdienių situacijų fragmentai, susiję su konkrečia vieta. Autorius nesikliauja siūlomomis vertybėmis, atmeta peršamas ideologijas ir tikrovės ieško paraštėse, pilkosiose zonose.

„Upė kintančioje urbanistinėje aplinkoje keičia socialinį vaidmenį, atspindi įvairias ideologijas. Tuo tarpu upė yra už žmonių kuriamos istorijos ribų. Mano kaip menininko tikslas yra susitapatinti su upe, atsiriboti nuo aplinkos peršamų ideologijų.“ – teigia pirmosios parodos autorius Danas Aleksa.

Lankytojai parodoje ras stiklo ir vandens elementus, gilų ir dinamišką santykį su erdve, šviesa ir atspindžiais. Čia menininkas veikia tarsi nuolatinis aplinkos stebėtojas, ją analizuoja, įvairiai trikdo bei laukia jos atgalinio atsako. Kviečiame reaguoti, pergalvoti ir pažvelgti į vandens ir tvarumo temą menininko akimis.

Paroda atvira visuomenei nuo gegužės 28 d. iki birželio 18 d.

Įėjimas mokamas. Daugiau informacijos čia.

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×