MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Koncertų ciklas „Atviros tėkmės“

Nemuno7 | Atviros tėkmės #4 | NOEMA NOESIS, VĖLIŲ NAMAI

Birželio 16 d. 20:30 val. ant „Nemuno7“ denio – Noema Noesis ir Vėlių namai.

Noema Noesis – vilnietis, muzikos inovacijų specialistas Jurgis Jarašius, kuriantis išlavintą eksperimentinę elektroniką po pseudonimo „noema-noesis“ vėliava, prieš metus išleidęs minialbumą „Luminous“ [kuriame ir Monikazės bei Auren remiksai]. Jus pasitiks tamsūs ir grubūs ritmai, įtraukianti ir nuolat besikeičianti sintezuota atmosfera, krūva laidų ir mirksinčių modulinės technikos lempučių.
https://soundcloud.com/noema-noesis

Vėlių namai – Tai post-industrinis, ritualinis baltų ir pasaulio muzikos tamsiojo folko projektas, kuris buvo sukurtas 2006 m. Prahoje. Muzikoje atsispindi temos kylančios iš baltų tikėjimo, skirtingų mirties sampratų, vienatvės, karo ir dvasinio pasaulio. „Vėlių namai“ klausytojams leidžia išgirsti tamsesnę prigimties ir egzistencijos pusę. Dvasių takais nukeliantis į kitokį pasaulį, apgaubtą rūko ir mistikos. Šį kartą vėlių namai kvies į tamsius baltiško bei artimųjų rytų transo šokius, kuriuose atsispindės melodijos iš jau greitai turinčio pasirodyti naujo albumo.
https://veliunamai.bandcamp.com/

Nemuno7 | Atviros tėkmės #5 | TOMA ČEPAITĖ

5-oji kultūros laivo „Nemuno7“ muzikos ciklo „Atviros tėkmės“ dalis.

Birželio 17 d. 11:00 val. „Nemuno7“ rytiniame koncerte – kompozitorė Toma Čepaitė.

Toma pristato muzikinį projektą „Kanklės Extended”, kuriame visą dėmesį sutelkia dvylikastygėms kanklėms, tyrinėdama instrumentą kaip garso objektą, įsiklausant į instrumento garsines savybes ir galimybes, pasitelkiant įvairias išplėstines grojimo technikas ir netradicines skambesio išgavimo formas, elektroniką. Gyvo pasirodymo metu lieka darug erdvės improvizacijai, paieškoms ir žaisimingumui, tad kviečiame kartu ieškoti savitų garsinių pasaulių ir pažinti, kas slepiasi už folklorinio identiteto ribų. Eksperimentinė, elektroakustinė, gyva improvizacinė muzika – jūsų šeštadienio rytui.
www.facebook.com/tomadeprofundis

PRAĖJĘ CIKLO RENGINIAI

Nemuno7 | Atviros tėkmės #1 | PAULIUS KILBAUSKAS

Gegužės 27 d. 22:30 – Naujo sezono atidarymas

Paulius Kilbauskas garsėja novatorišku garso dizainu ir užburiančiais gyvais pasirodymais, kuriuose sklandžiai susilieja akustinės elektronikos ir ambientinės muzikos elementai. Paulius Kilbauskas – filmų, teatro ir medijos kompozitorius. Tokių projektų kaip „Empti“, „Overtone“, „Bango Collective“, „Dublicate“, „Amberscope“ autorius ir bendraautorius. Duete „The Bus“ kartu su Domu Strupinsku už muziką I. Jonyno filmui „Lošėjas“ pelnė Sidabrinę gervę, o filmui „Sasha was here“ su Vygintu Kisevičiumi kurtas garso takelis buvo nominuotas Obanjė kino festivalyje [Aubagne film festival, Prancūzija]. Atidarymo vakarą kompozitorius pristatys specialiai „Nemuno7“ atidarymui sukurtus savo kūrinius, kuriuos lydės hipnotizuojantys šviesos efektai, per garsą ir šviesą nukelsiantys į kelionę po vandens pasaulį.
https://pauliuskilbauskas.bandcamp.com/

Nemuno7 | Atviros tėkmės #2 | GIRIŲ DVASIOS, MARTYNAS BARANAUSKAS

Birželio 2 d. 20:30 val. „Nemuno7“ scenoje užburiančią muzikinę kelionę pradeda elektroninės muzikos atlikėjai Martynas Baranauskas ir Evaldo Azbukauskas aka Girių dvasios.

Martynas Baranauskas, nakties prisisunkusios muzikos kolekcionierius, savo kūryba kreipiasi į kūną ir ramybe paverčia judesiu, statiką verčia dinamika. Įvairialypėje downtempo, minimal ir įvairių formų techno paletėje Baranauskas be baimės jungia subtilius, bet brutalius lūžius, lengvai sujungdamas ambient, lietuviško folkloro ir ledinio elektro elementus. Baranauskas kuria erdvę skirtą tiems, kuriuos galima pažinti tamsoje ir šešėliuose.
https://www.pakartot.lt/alias/martynas-baranauskas

Scenoje nuo 2009 m. žinomas vardas „Girių dvasios” – talentingo kūrėjo Evaldo Azbukausko užburiantis elektroninės muzikos projektas, liudijantis Lietuvos gamtos, miškų ir senosios baltų kultūros žavesį. E. Azbukauskas meistriškai įaudžia lietuviško folkloro skambesį į šiuolaikinės dub techno muzikos gobeleną, siūlydamas unikalią mistinę garsų kelionę paslėptais ir kerinčiais takais, vedančiais gilyn į senovės dvasines girias.
https://giriudvasios.bandcamp.com/

Nemuno7 | Atviros tėkmės #3 | VĖJOPATIS

Birželio 3 d. 11:00 val. „Nemuno7“ scenoje dieną pradeda svečiai „Vėjopatis” iš Vilniaus.

Už „Vėjopatis” pavadinimo slepiasi vilnietis Nikolajus Polujanovas, pajūrio bei vėjo dievybės vardą pasirinkęs įprasminti pulsuojančios muzikos srovėms. Šio įsimintino pavadinimo autorius pasakoja garsinę istoriją, kurioje ryškus dub/techno, elektroniniai tyrinėjimai susilieja su nostalgiškais vaizdiniais, svajingais etno fragmentais. Nuo 2011 veikiantis projektas „Vėjopatis” yra vienas lietuviškos leidyklos „Cold Tear Records“ rezidentų, muzikinį reljefą formuojantis savita stilistika. „Vėjopatis” kompozicijos, įsišaknijusios abstrakčiuose platumose, palieka daug erdvės mintims, savęs pažinimui ir nesuvaržytam šokiui. Etno muzikos harmonijos skamba sujungdamos praeitį su dabartimi, kviesdamos klausytojus pasinerti į intymią patirtį, kuri atsiskleidžia su kiekviena nata. Melodijų persidengimas, folkloro susipinimas su dabarties akimirka, sukuria pažįstamą ir kartu naują sintezę. „Vėjopatis” kviečia mus leistis į garsus, kviečiančius mus priimti nežemišką praeities ir dabarties žavesį.
https://soundcloud.com/vejopatis

Lankymas Aplankykite
Atvira nuo 2023 gegužės 27 d.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×