MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Edukacijos-dirbtuvės

Tvarumo dirbtuvės industriniame laive „Nemuno7”

Pristatome naują KULTŪROS PASO edukaciją moksleiviams – Tvarumo dirbtuves industriniame laive „Nemuno7”

Moksleiviai ne tik gaus puikią galimybę aplankyti fantastiškai jaunimui įdomų upių industrijos objektą, bet ir įsigilinti į kūrybiškumo bei tvarumo, ekologijos ir žmogaus poveikio aplinkai temas.
Kartu šiame puikiame tvarumo pavyzdyje jaunimas turės galimybę prisiliesti prie praktinės veiklos ir idėjas paversti realybe – susikurti savo antrinio dizaino objektą.
Tuo pačiu moksleiviams bus suteikta galimybė pasiplaukioti Nemunu laivu „Zapyškis“. Jo metu „Nemuno7”, Nemuno ir jo pakrančių kraštovaizdį apžvelgsime nuo jaukaus laivo denio.

Registracija vyksta per kultūros paso sistemą -> https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5025
Informacija tel. +370 699 48 833

Odos dirbinių kūrimo meno edukacija

„Nemuno7”, bendradarbiaujant su Mobilia meno mokykla, kviečia įvairaus amžiaus kūrybiškus asmenis į unikalią galimybę pasinerti į odos dirbinių kūrimo meną.

Įsivaizduokite pasitenkinimą, kai iš nebenaudojamų odinių medžiagų pasigaminsite vienetinę odinę apyrankę, išskirtinį kaklo papuošalą ar net asmeninį suvenyrą. Mūsų kviestiniai edukatoriai ves jus per visą procesą – nuo tobulų odos atliekų pasirinkimo iki technikų, reikalingų jūsų vizijai įgyvendinti, įvaldymo.

Šių praktinių dirbtuvių metu turėsite galimybę atskleisti savo kūrybiškumą ir eksperimentuoti su įvairiomis tekstūromis, spalvomis ir raštais. Dirbdami savo rankomis patirsite džiaugsmą, kai įprastas medžiagas paversite nepaprastais dėvimojo meno kūriniais. Įgysite ne tik praktinių odos dirbinių gamybos įgūdžių, bet ir prisidėsite prie kilnaus tikslo – atliekų mažinimo ir tvarios praktikos skatinimo.

Nesvarbu, ar esate patyręs amatininkas, ar pradedantis entuziastas, šios dirbtuvės siūlo įtraukią ir saviraišką skatinančią veiklą. Prisijunkite prie mūsų „Nemuno7” ir Mobiliosios meno mokyklos. Nekantriai laukiame jūsų atvykstant!

Dirbtuvės ir edukacijos vyks:
Birželio 8 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.
Birželio 22 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.
Liepos 20 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.
Rugpjūčio 11 d. [sekmadienį] nuo 12:30 val.
Rugpjūčio 17 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.
Rugpjūčio 24 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.

Registracija nevykdoma.
Edukacija mokama.
https://www.facebook.com/people/Mobili-meno-mokykla

Lankymas Aplankykite
Laukiam Jūsų nuo gegužės 18 d.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×