MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Ekskursijos

Sveiki atvykę į kultūros laivą „Nemuno7″! Įlipkite į laivą ir leiskitės į įspūdingus pasakojimus, kuriuose susipina laivybos istorija, atspari gamta, šiuolaikinė kultūra ir vietos žmonių legendos. „Nemuno7″ nėra paprastas laivas – tai muziejus, siūlantis unikalią patirtį, nepanašią į jokią kitą.

Siūlomi ekskursijų variantai:

BOTANINĖ EKSKURSIJA laive-žemkasėje “Nemuno7”

Rugpjūčio 12 d., 12 val., kviečiame susitikti „Nemuno7” botaninėje ekskursijoje apie „Augalus pionierius”.

Tai – sudėtinė ekskursijos „Įsikūrę prie Nemuno-7“ dalis, kurios metu nagrinėsime laive-žemkasėje vešinčius augalus:

  • supažindinsime su tokiomis sąvokomis kaip augalai pionieriai, pirminė ir antrinė sukcesija, susipažinsite arba atpažinsite jau matytas jų rūšis;
  • pasakosime istorijas apie Nemuno7, tarpukario ir vėlesnių laikotarpių upeivystę Lietuvoje;
  • ekskursijai pasibaigus galėsite savarankiškai pasivaikščioti laive-žemkasėje.

Šios ekskursijos metu turėsime viešnią – Rasą Povilionienę, „Nemuno7” apželdinimo projekto įgyvendintoją. Ekskursijos lankytojai iš pačios landšafto dizainerės išgirs pasakojimą apie šį projektą, galės užduoti klausimus apie augalus, diskutuoti.

„Nemuno7” eksponuojami meno kūriniai net „skęsta” augalų vešėjimo džiunglėse, kurie žavi lankytojus savo neįprastomis augimo sąlygomis, sąvybėmis, spalvomis, gebėjimu išlikti, kurti palankią terpę kitiems augalams sudygti.

Ekskursijos kaina 13,00 eur/1 asm., mokiniams ir senjorams – 8 eur/1 asm. Vietų skaičius ribotas, būtina registruotis iš anksto. Registracija į ekskursiją: tel. +370 687 17341 arba el. paštu pasivaiksciojimaikaune@gmail.com.

Ekskursija su profesionalia gide Ramune Kerdokaite-Vlasenkiene

Ekskursijos grupėms „Įsikūrę prie Nemuno“

Ekskursija vedama tik grupėms, kai dalyvauja 10 ir daugiau žmonių.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 13 Eur/asm.
Moksleiviams ir senjorams: 8 Eur/asm.
Žmonių skaičius: 10-20 asm.
Kalba: lietuvių, rusų
Ekskursijai „Nemuno7“ su gidu BŪTINA išankstinė rezervacija. Pasiteirauti ir rezervuoti ekskursiją galite tel. +370 687 17341 arba el. paštu pasivaiksciojimaikaune@gmail.com.

Ar jums dažnai tenka lankytis laive? Ne įprastame laive, o istoriniame laive-žemkasėje, kuri Nemuno dugną ir krantus žino geriausiai. Unikali žemės kasimo mašina šiais metais jau antrąjį sezoną išplaukė į Nemuno vandenis, antrus metus naujame, kultūriniame ir edukaciniame amplua. 

Su Nemunu susijusias istorijas pasakos ir jus žemkasėje „Nemuno7“ lydės gidė Ramunė Kerdokaitė-Vlasenkienė. Pasak gidės, ekskursija, kaip ir pati žemkasė, kupina Lietuvos upeivystės istorijos vingių, lyg praeities ir dabarties sintezė, kviečianti pamatyti, išgirsti ir patirti.

Ekskursijos metu lankysitės pačiame laive-žemkasėje – tapsite vandens, tvarumo ir dialogo temos dalimi. Viešnagės metu jus lydinti gidė pristatys „Nemuno7“ su visomis joje tuo metu veikiančiomis meno erdvėmis ir kūriniais, supažindins su augalų pionierių įvairove. Ekskursijoje  sužinosite, kas yra būnų statyba, farvateris, kuo skiriasi žemkasė nuo žemsiurbės, kaip tarpukariu ir vėlesniais laikais gyveno upeiviai, kokios vandens pramogos buvo populiarios Nemune.

Ekskursijas galite užsisakyti atskiru susitarimu individualiu laiku [užsakovui patogiomis dienomis ir laiku].

Ekskursija su „Nemuno7“ koordinatore

Ekskursijos grupėms „Tvarumo ir meno sintezė kultūros laive“.

Trukmė: 45 min
Kaina grupei iki 10 asm – 30 Eur
Kaina nuo 10 iki 20 asm – 3 Eur/asm.
Maksimalus asmenų skaičius: 20 asm.
Kalba: lietuvių, anglų
Ekskursijos organizuojamos susirinkus bent 10 žmonių grupei šeštadieniais ir sekmadieniais 13 ir 16 val.
Kitomis dienomis reikalinga išankstinė rezervacija  tel. 863257011, el.p. monika@kaunorajonas.lt

Dalyvaukite šioje puikioje ekskursijoje ir jos metu susipažinsite su turtinga šio nepaprasto objekto istorija, pažinsite žavius augalus pionierius ir suprasite, kokią didelę įtaką šis laivas padarė vietos gyventojams ir gyvybingam Kauno rajonui.

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×