MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Savaitgalį startuoja trečioji „Nemuno7 | Vandens stichijos“ paroda

2023-07-31 | Atnaujinta: 2023-08-04

Kviečiame jau į trečią „Nemuno7 | Vandens stichijos“ grupinę parodą pavadinimu „Įsivietinimas“. Parodoje pristatomi Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetas Fotografijos studijų programos dėstytojų Svetlanos Baturos ir Mindaugo Arlinsko bei jų studentų fotografijos bei video meno darbai, kurie skirtingu požiūriu analizuoja „vandens stichijos” temą. Per vandens tematiką menininkai permąsto žmogaus ir gamtos priešpriešas bei jungtis, skirtumus ir simbiozę.
S. Baturos fotografijų serija kviečia iš naujo permąstyti prigimtinę gamtos kūrinių stebėjimo ir grožėjimosi savybę ir pažvelgti į moderniuosius žmogaus aplinkos paveikslus.
Gustina Keturakytė, Austėja Boreišaitė ir Lukas Gestautas susibūrė kartu, semdamiesi įkvėpimo iš kerinčios vandens, kaip transformuojančios jėgos, esmės. Hipnotizuojančioje audiovizualinėje kūryboje jie sklandžiai supina emocijas, judesį ir garsą, gilindamiesi į žmogaus gyvenimo ciklus. Mindaugas Arlinskas pristato dirbtinio intelekto pagalba sukurtą video projektą, šmaikščiai ir jautriai kalbantį apie mūsų dienų aktualijas.

Dalyviai: Svetlana Batura, Gustina Keturakytė, Austėja Boreišaitė, Lukas Gestautas, Mindaugas Arlinskas.

3-ioji ciklo dalis „Nemuno7” galerijoje veikia rugpjūčio 4 d. – rugsėjo 3 d.

Parodų ciklo „Nemuno7 | Vandens stichijos“ kuratorius – Andrius Pukis.

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×