MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

„Nemuno7“ pradeda koncertų ciklą „Atviros tėkmės“

2023-05-30 | Atnaujinta: 2023-05-30

„Nemuno7“ pradeda koncertų ciklą „Atviros tėkmės“. Kviečiame kas dvi savaites pasinerti į užburiančią garsų ir vandens sinergiją!

Ieškantiems pabėgimo nuo kaitrios ir sausos miesto aplinkos, norintiems pabėgti nuo kasdienybės ir darbų bei pasinerti į gaivią vandens ir garsų tėkmę, džiaugiamės galėdami pristatyti kas dvi savaites vykstantį koncertų ciklą, kuriame pagrindinę vietą užims įvairaus atspalvio intelektuali elektroninė muzika.

Penktadienio vakarai – energingai eksperimentinei elektroninei muzikai

Savaitgalį kviečiame pradėti nuo pulsuojančios energingos eksperimentinės muzikos. Kas antrą penktadienio vakarą rengsime garsų šventę, kurioje nesilaikoma standartų ir tyrinėjamos dar nepažintos srovės. Pasinerkite į išjudinančius ritmus, ypatingus garsovaizdžius ir netradicinius kūrinius, kurie praplečia muzikos ribas. Kviečiame atsipalaiduoti ir nusiteikti vasariškiems savaitgaliams, nes mes paruošėme ne vieną naujieną ir siurprizą.

Šeštadienio rytai – ambientinei nuotaikai, lengviems pusryčiams ir pozityviai energijai

Šeštadienio rytą pasinerkite į jausmingą ambient ir etno muzikos mišinį, kuris atgaivina pojūčius ir ilsina sielą. Prisijunkite vėlyvųjų pusryčių metu, pasimėgaukite sočiu „brunch’u“ nuostabiausioje aplinkoje ir patirkite nepakartojamus jausmus, kai Nemuno tėkmė susilieja su kerinčiomis melodijomis ir ramia energizuojančia atmosfera. Atvykite su dviračiais, atplaukite laivais ar užvažiuokite keliaudami po Lietuvą, o mes jums pateiksime galimybę susikurti ypatingą ritualą ir šeštadienio rytinių koncertų metu kartu su vietos restoranu „Scena“ pasimėgauti gardžiais vėlyvaisiais pusryčiais ir gėrimais! Mėgaudamiesi užburiančiais gyvų pasirodymų garsais turėsite puikią progą pailsėti, pristabdyti savo greitą pasaulį, paskanauti ypatingų restorano „Scena“ užkandžių ir pasimėgauti harmoninga Gamtos ir ambient muzikos sinteze.

 „Atviros tėkmės“ – visą vasarą į Zapyškį kviečiantis koncertų ciklas

Koncertų ciklas „Atviros tėkmės“ – projekto „Nemuno7“ autoriaus ir renginių organizatoriaus Gedimino Banaičio-Skrandžio suprogramuota įvairialypė muzikinė patirtis, užtikrinanti, kad kiekvienas muzikos entuziastas rastų ką nors sau. Nesvarbu, ar ieškote energingų eksperimentų, ar meditatyvios atmosferos, „Nemuno7“ scenoje grojantys svečiai iš visos Lietuvos ras kaip pasiekti jūsų troškimus.

Artimiausiu metu, birželio mėnesį nuo žemkasės denio scenos pasirodys atmosferinės etno dub muzikos projektas Girių dvasios, lietuviško folkloro ir ledinio elektro skambesio kolekcionierius Martynas Baranauskas, nevaržomos atmosferinės elektronikos meistras Vėjopatis, išlavintą eksperimentinę elektroniką kuriantis vilnietis Jurgis Jarašius su projektu Noema Noesis, melancholiško tamsiojo neo-folk dvasininkai Vėlių namai bei ypatingai talentingi folkloro ir ambient muzikos kūrėjai ir atlikėjai Žemyna su Doniu, apšildomi jaunosios kartos muzikos kūrėo iš Klaipėdos Nixandpeace [Aistis Bielkauskas].

Nepraleiskite progos pasinerti į užburiantį elektroninės ir intelektualios muzikos pasaulį kas dvi savaites vykstančiame koncertų cikle. Stebėkite socialinius tinklus, „Nemuno7“ svetainę ir pasižymėkite savo kalendorius, susirinkite draugus, atvykite Gamtai draugiškomis priemonėmis ir pasiruoškite pasinerti į įelektrinančias mūsų talentingų atlikėjų garsų tėkmes.

Kultūros laivas „Nemuno7“ – unikalus Europoje technikos paveldas ir landšafto dizaino objektas

Antrą sezoną Zapyškyje (Kauno r.) esantis ne tik Lietuvoje, tačiau ir Europoje unikalus upių technikos ir landšafto dizaino projektas laivas-žemkasė „Nemuno7“ yra aktyvi ir darni kultūrinė erdvė, kurioje telpa technikos istorija, paveldas, šiuolaikinė architektūra, gamta ir šiuolaikinė kūryba. Laive pristatomos parodos, vyksta edukaciniai ir kiti renginiai, jame nuolat veikia Kauno rajono turizmo informacijos centras. Neįprasta kultūrinė erdvė yra ryškus Kauno rajono traukos objektas. Tai – „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022″ programos palikimas, nuo šių metų priklausantis Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centrui.              

Sekite informaciją: www.facebook.com/Nemunoseptyni

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×