MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Nemuno upėje pulsuojantys ir įelektrinantys ritmai

2023-07-10 | Atnaujinta: 2023-07-11

„Nemuno7” tęsia nemokamą koncertų ciklą „Atviros tėkmės“

Liepos 14 ir 15 dienomis –  ritmingas ir galingas muzikinis savaitgalis Zapyškyje, kultūros laive „Nemuno7“. Kviečiame pasimėgauti užburiančios serijos „Atviros tėkmės“ skambesiu, kurios metu ant laivo denio pasirodys trys išskirtiniai pulsuojančių ritmų, užburiančios perkusijos ir nenuspėjamos elektronikos projektai.

Liepos 14 d, penktadienio vakarą, 20:30 val., saulei besileidžiant, kultūros laivas atgys kartu su garsiausios Lietuvos rock grupės „Bix“ nariu, būgnininku ir garso performansų kūrėju Gintautu Gascevičiumi-Ginc bei novatorišku, bebaimišku ir žanrų ribų nepaisančiu duetu „Keista bjauri žuvis“.

Liepos 15 d., šeštadienio rytą 11:30 val., vėlyvųjų pusryčių metu laivas prisipildys subtiliais ir šviesiais melodijų garsais. Ant „Nemuno7“ scenos skambės „Tamsaulės“ atmosferinė, lėta šokių muzika, garsų tėkmėse persiliejant autorinėms ir liaudies dainoms, alternatyviai elektronika ir erdviems garsams.

Prisijunkite prie kultūros laivo „Nemuno7“ ir nepraleiskite progos kartu su garso meno kūrėjais tyrinėti naujas muzikines ribas. „Nemuno7“ visi koncertai – nemokami.

Nemuno7 | Atviros tėkmės #8
Liepos 14 d. 20:30 val. – Gintautas Gascevičius-Ginc, Keista bjauri žuvis

Gintautas Gascevičius-Ginc – garsus Lietuvos muzikantas, kompozitorius, būgnininkas, perkusininkas ir garso performansų menininkas, nuo 1988 m. neatsiejamas nuo garsiausios Lietuvos rock grupės „Bix”. Gintautas Gascevičius-Ginc meno pasaulyje garsėja dėl savo išskirtinio individualaus stiliaus ir nepaprasto gebėjimo kurti ir atlikti unikalias muzikines patirtis. Sutelkęs dėmesį į erdvę kaip muzikos instrumentą, jis sąmoningai vengia sterilumo ir peržengia paprasto profesionalumo ribas. Vietoj to jis leidžiasi į dar nepažintas sritis, pasitelkdamas muziką, kad sukurtų užburiančius vizualinius ir teatrinius pasaulius, nevaržomus įprastų normų.

Jo kompozicijose netikėtos perkusijos, vokalo ir vaizdų formos užima pagrindinę vietą, todėl atsiranda nepaprastų ir nenumatytų meninių išraiškų. Gintautas Gascevičius-Ginc nepaisydamas taisyklių, savo klausytojams nuolat dovanoja eilę peržengiančias ribas muzikines naujoves.
Gausioje jo karjeroje – daugiau nei 30 albumų, liudijančių jo įvairiapusiškumą ir bendradarbiavimo dvasią. Be darbo su „Bix”, jis savo talentą yra paskolinęs daugeliui kitų gerbiamų grupių, tarp jų Žuvys, Skylė, Archidunda, Empti, Merlin, Gin’Gas, Lainius, Žuvys, Merlin, Laterna, Ambitus, Pilmatis, DaLyvIs, Kitava, Skylė, Sisters on wire, Trintukas prieš tikrovę.
Pasiruoškite būti sužavėti beribio Gintauto Gascevičiaus-Ginco kūrybiškumo, pasinerti į užburiančius garsus, hipnotizuojančius ritmus ir išraiškingus vaizdus, kuriuos jis be vargo sujungia ir plečia muzikos išraiškos ribas.
www.gascevicius.com

„Keista bjauri žuvis“ – programuotojo ir keramikės duetas, scenoje sukuriantis nepaprastą meniškumo sintezę. Trejus su puse metų „Keista bjauri žuvis” uoliai tobulino savo amatą, leisdamiesi į paieškas, kad atrastų savo unikalią garsinę tapatybę. Kai jų kompozicijos pradėjo įgauti formą, jie be baimės pristatė savo kūrinius pasauliui ir greitai iškovojo pergalę pradedančiųjų menininkų konkurse „Novus”.

„Keista bjauri žuvis” nariai Aistė Kalvelytė (būgnai) ir Julius Čepukėnas (elektronika), garsėjantys savo novatoriškumu, bebaimiškumu ir žanro ribų nepaisymu, yra pasirengę žengti į „Nemuno7” sceną ir pasidalyti savo inovatyvia muzikine vizija su klausytojais. Būsite nustebinti energijos, pulsuojančių būgnų pasažų, įmantriai supintų su sodriais sintezatoriaus garsais ir atmosferiniais niuansais. Jų pasirodymas peržengs paprastos muzikos ribas, užburs jus sklandžiu bendravimu ir užburiančia tėkme, kuri evoliucionuoja su kiekviena akimirka.
www.facebook.com/KeistaBjauriZuvis

Nemuno7 | Atviros tėkmės #9
Liepos 15 d. 11:30 val. – Tamsaulė

Tamsaulė – atmosferinės, lėtos šokių muzikos kūrėja, kurios darbuose persilieja autorinės ir liaudies dainos, alternatyvioji elektronika ir erdvūs garsų ūkai.
Autorė yra dirbusi su įvairiais muzikos stiliais (nuo folkloro, džiazo, klasikinių fortepijono kūrinių iki visiškos eksperimentikos), jos kūrybinis spektras – įvairiaspalvis, tačiau visuomet reaguojantis į tas vietas, kuriose ta muzika skamba.
Tamsaulės kūriniai skamba LRT radijo bangomis, koncertuoja įvairiuose Lietuvos ir užsienio renginiuose, yra išleidusi jau keletą autorinių albumų.
www.facebook.com/tamsaule

Nuorodos į renginius:
https://www.facebook.com/events/824635689387987
https://www.facebook.com/events/1431294730747093

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×