MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Erdvė ypatingoms foto/video sesijoms

2023-06-06 | Atnaujinta: 2023-06-06

Fotosesija, išryškinanti iš pažiūros skirtingų mūsų pasaulio elementų tarpusavio ryšį. Menas ir industrija, elegancija ir kieta geležis, subtilumas ir sunkus darbas nėra vienas kitam prieštaraujantys dalykai. Jie egzistuoja kartu ir įkvėpia vienas kitą, praturtina mūsų supratimą apie kūrybiškumą ir beribes žmogaus pastangų galimybes, užpildo atotrūkį tarp meniškumo ir funkcionalumo.
Foto istoriją sukūrė baleto šokėja Ana Buchovskaja Zamulskienė ir fotografė Laura Česiūnienė.

Kviečiame pasakoti savas istorijas, kurti nuotraukų ir vaizdo įrašų sesijas! Įamžinkite akimirkas ir įgyvendinkite savo kūrybinę viziją. Prisminkite „Nemuno7”, kai ieškosite unikalių vietų, eksperimentuosime su apšvietimu ir kompozicija, norėsite atskleisti savo meninę nuojautą. Nesvarbu, ar jums labiau patinka fotoaparato spragtelėjimas, ar video kameros judesys, vakaro šviesa, ryto rūko vėsa ar nakties tyla, šiame laive sesija bus žavinga visais atvejais.

Taigi nupūskite dulkes nuo fotoaparato objektyvų, įkraukite baterijas ir pasiruoškite įamžinti akimirką. Kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir sukurti nuostabius vaizdus, kurie paliks neišdildomą įspūdį.

Kontaktas dėl erdvės nuomos
info@nemuno7.lt

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×