MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Trečiasis sezono atidarymas – kartu su TEN WALLS ir SAMANTA!

2024-05-07 | Atnaujinta: 2024-05-07

Kultūros laivas „Nemunas7“ pradeda jau trečiajį sezoną – gegužės 18 d. 19:30 val., iškart po tradicinio Zapyškio aitvarų festivalio visus kviečiame į kultūros laivo „Nemuno7“ atidarymą kartu su elektroninės muzikos kūrėju ir prodiuseriu Marijumi Adomaičiu, prisistatančiu „Ten Walls“ slapyvardžiu, ir elektroninėje muzikoje gyvenančia SAMANTA.

Marijus Adomaitis, geriau žinomas sceniniais vardais Mario Basanov ir „TEN WALLS“, yra žymus muzikos prodiuseris, dirbantis su daugeliu geriausių šalies atlikėjų. 2014 m. jo kūrinys „Walking with Elephants“ pasiekė nacionalinės Didžiosios Britanijos radijo stoties „BBC Radio 1“ grojamiausių kūrinių pirmąjį dešimtuką ir užėmė 2-ąją vietą šios šalies muzikos topuose. Pasaulinio pripažinimo sulaukęs atlikėjas Zažyškyje pasiruošęs užkurti stiprų vakarėlį – renginio metu pristatys naują programą, kurioje ne tik išgirsite lauktus kūrinius, bet ir dar neišleistus ir niekur negirdėtus kūrinius.

Daugelis žmonių turi savo dienos citatas, SAMANTA turi savo gyvenimo citatą – ELEKTRONINĖ MUZIKA. Tai jos meilė, aistra, religija ir stiprus DNR. Elektronine muzika SAMANTA susidomėjo būdama vos 12 metų. Pirmieji didžėjaus pasirodymai mokyklos diskotekose suteikė jai pasitikėjimo. Ji mokėsi, grojo privačiuose vakarėliuose, o 2014 m. įspūdinga muzikinė kelionė ją atvedė į „BURN Residency DJ“ konkursą, kuriame tarp geriausių Baltijos šalių didžėjų ji užėmė 4 vietą. Po metų įtempto darbo SAMANTA tapo „BURN Residency 2015“ konkurso nugalėtoja, nurungusi daugiau nei 7000 kitų dalyvių iš 133 šalių. Pagauta sėkmė SAMANTĄ atvedė į sceną, kurią dalinosi su M.A.N.D.Y ir Olivier Giacomotto, Pete Tong, Dubfire, Adam Beyer, Shaded, Oliver Huntemann, Kenny Glasgow, Fabio Florido, Ben Pearce, Format B, Marika Rossa, Stephen Bodzin, Boris Brejcha, Daniel Bortz, Carlo Lio ir John Digweed. Ji grojo Argentinoje, Kolumbijoje, Meksikoje, Austrijoje, Švedijoje, Kipre, Bulgarijoje, Italijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Indijoje, įskaitant Medusa Festival, Summerburst Baltic, Audioriver ir Sonar festivalius. 2017 m. išleido EP „Abandon“, kuris sulaukė didelio pripažinimo. 2020 m. pasirodė su kūriniu „Hello“, pademonstruodama, kad technologijos gali būti ritmingai, užburiančiai ir išjudinančiai emocionalios.
Neabejokite, SAMANTA pasiruošusi savo ritmais sukelti tikrą revoliuciją, žinodama, kad kai esi tikras, ką nori veikti visą likusį gyvenimą, stengiesi kaip įmanoma geriau.

Svarbu žinoti! Atidarymo renginys NEMOKAMAS ir bus stebimas nuo kranto.

Šviesa ir garsas: „Disco4U”
Organizatoriai: Kauno rajono turizmos ir verslo informacijos centras, Kauno rajono savivaldybė
Renginio prodiuseris: Gediminas Banaitis-Skrandis
Sukurta su Kaunas2022

Lankymas Aplankykite
Laukiam Jūsų nuo gegužės 18 d.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×