MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Edukacijos

Odos dirbinių kūrimo meno edukacija

„Nemuno7”, bendradarbiaujant su Mobili meno mokykla, kviečia įvairaus amžiaus kūrybiškus asmenis į unikalią galimybę pasinerti į odos dirbinių kūrimo meną.

Įsivaizduokite pasitenkinimą, kai iš nebenaudojamų odinių medžiagų pasigaminsite vienetinę odinę apyrankę, išskirtinį kaklo papuošalą ar net asmeninį suvenyrą. Mūsų kviestiniai edukatoriai ves jus per visą procesą – nuo tobulų odos atliekų pasirinkimo iki technikų, reikalingų jūsų vizijai įgyvendinti, įvaldymo.

Šių praktinių dirbtuvių metu turėsite galimybę atskleisti savo kūrybiškumą ir eksperimentuoti su įvairiomis tekstūromis, spalvomis ir raštais. Dirbdami savo rankomis patirsite džiaugsmą, kai įprastas medžiagas paversite nepaprastais dėvimojo meno kūriniais. Įgysite ne tik praktinių odos dirbinių gamybos įgūdžių, bet ir prisidėsite prie kilnaus tikslo – atliekų mažinimo ir tvarios praktikos skatinimo.

Nesvarbu, ar esate patyręs amatininkas, ar pradedantis entuziastas, šios dirbtuvės siūlo įtraukią ir saviraišką skatinančią veiklą. Prisijunkite prie mūsų „Nemuno7” ir Mobiliosios meno mokyklos. Nekantriai laukiame jūsų atvykstant!

Dirbtuvės ir edukacijos vyks:
Liepos 1 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.
Liepos 21 d. [penktadienį] nuo 17:00 val.
Rugpjūčio 19 d. [šeštadienį] nuo 12:30 val.

Registracija nevykdoma.
Edukacija mokama.

„Kūrybos kampas 360°“ rankdarbių dirbtuvės

Rugpjūčio 05 d. 12:30-17:00 val.

Dirbtuvėse mokomės daiktus „prikelti” antram gyvenimui ar pasigaminti juos iš antrinio panaudojimo žaliavų. Mokomės gyventi ekologiškai ir darniai, taip rūpinamės savo, savo vaikų ir visos planetos gyventojų sveikata, ugdome kūrybingas ir pilietiškas asmenybes. Dirbtuvės yra skirtos rankdarbių darbeliams, čia dirbama su smulkiais įrankiais – žirklės, peiliukai, klijų pistoletai ir pan., naudojamos įvairios plėvelės ir medžiagos, su kuriomis gali dirbti įvairaus amžiaus žmonės.

Dalyvauti gali įvairaus amžiaus ir profesijos žmonės – vaikų darželių auklėtiniai, mokiniai, studentai, šeimos, darbo kolektyvai, bendruomenės ir visi kiti norintys įdomiai ir kūrybingai praleisti laiką. Pagrindinė idėja yra antrinių žaliavų ir gamybos procese likusių atliekų panaudojimas bei senų nenaudojamų daiktų „prikėlimas“ antram gyvenimui.

Sesijos metu diskutuojame apie ekologijos ir vartojimo problemas. Idėjas, ką galima pasidaryti rodome nuotraukose, pasigamintus daiktus dalyviai pasiima su savimi.

Išankstinė registracija nebūtina.

Skudurinio popieriaus edukacija

Birželio 30 d. 17 val. vyks edukacija „Pas Prienų skudurininkę…“

Rankų darbo skudurinio popieriaus edukacija, trukmė 1 val. amžius 0-99 m. Kaina 10 EUR asmeniui.

Skudurėliai, skudurai… Nuo pat ryto aš plušu – plėšau krūvą skudurų! Dar šiokiadieniais skalbiu, turiu šimtą marškinių, jų man reikia be sagų. Katilą aš jau kaičiu, o užkaitusi jaučiu – virsiu šimtą marškinių, kurie bus jau be sagų, nebereiks jiems ir siūlių, verdu vien tik skudurų… O išvirusi meldžiu, kad supūtų pamažu, gal po trisdešimt dienų, liepos mėnesį, birželį, nes supuvusių reiks spalį – atiduosiu į malūną, kur velniai ant rato griūva. Šitaip dieną iš dienos, be jokios, mat, atvangos! Tamsta, tu jei nežinojai, Prienuose labai nuo seno, žmonės amatą gvildeno – iš supuvusių skudurų jie gamino popierių. O ant skudurinių popierių – kiek gi nuveikta darbų: Vytautas laiškus rašė, sostinei gerumo prašė, Mažvydas raides suraitė – Katekizmą daug kas skaitė. Štai kam reikia skudurų, be jokių ilgų kalbų! O, kad jūs man taip patinkat, aiškinu, koks darbas tinka: reikia pas mane atvažiuoti, skudurėlius surūšiuoti (linas, medvilnė – puiku, visa kita nesvarbu), plėšyt, plėšyt ir skanduoti – visa kita nereaguoti! Aiškinu, kas nenuliūdo, semsim popierių iš „bliūdo”. Ir iš šitų skudurų – gausim krūvą popierių! Popierėlis bus dailus – dėsim tušo antspaudų, dar papuošim skuduriuku ir paversim atviruku! Skudurininkė visada – pavaišina arbata. Dar ir to mums negana – valgom popierių greta! Visus darbus jau atlikę žaisim, skudurininkės žaidimą!

Daugiau informacijos tel.: +370 676 41439

Lankymas Aplankykite
Uždaryta iki 2024 gegužės mėn.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×