MeniuAugalai pionieriaiParodos ir renginiaiLankytojams

Nemuno7 vasaros koncertas – su SKAMP ir Elnio Rago Miškas

2024-07-08 | Atnaujinta: 2024-07-09

Kultūros laivas „Nemuno7“ su džiaugsmu kviečia į antrąjį šio sezono koncertą! Liepos 20 d. 20:30 val. scenoje pasirodys „Elnio Rago Miškas“ ir legendinė grupė SKAMP, kurios su savo nepakartojama energija ir unikaliu muzikiniu stiliumi tikrai sukurs nepamirštamą atmosferą. Nepraleiskite progos būti šio ypatingo vakaro dalimi!

ELNIO RAGO MIŠKAS – nuo 2016 metų kuriantis kolektyvas, derinantis psichodelikos ir post rock’o garsus. Grupės kūryboje susipina skirtingi žanrai, taip sukurdami įvairų ir unikalų garsinį pasaulį, kuriame tekstai meistriškai apžaidžia vienas kitą. Niekada nežinai, koks mus grupės skambesys, nes kiekvieną kartą jie suranda kažką naujo. Todėl belieka tik priimti ir mėgautis tuo, ką girdi.
Elnio Rago Miškas savo kūrybiniame bagaže turi tris studijinius albumus – „Šamano Duktė“ (2018), ,,A Downbeat Dream” (2021) ir EP ,,Daugiau šviesos” (2023).
Grupės nariai: Žilvinas Žalias Ališauskas – vokalas, gitara; Šarūnas Vaičiulis – gitara, back vokalas; Linas Ramanauskas – bosinė gitara; Bogdan Čikarda – būgnai.
https://www.facebook.com/elnioragomiskas/
https://www.instagram.com/elnioragomiskas/
https://www.youtube.com/channel/UCSP1-Fc94L0-2WZHYLvja7A
https://open.spotify.com/artist/1oOGDuBkp34h40dqGkUhWZ?si=IqPsrFSuQ4uhrpzIwoI4UA

Grupės SKAMP pristatinėti nereikia niekam – tai viena ryškiausių Lietuvos muzikinės scenos grupių, nuo 1998-ųjų stebinanti klausytojus savo išskirtiniu talentu, unikalia kūryba ir energija. Grupės nariai – Erica Jennings, Vilius Alesius ir Victoras Diawara – ne tik sujungia pop, rock ir hip-hop stilius, bet ir nuolat eksperimentuoja, kurdami išskirtinę muziką, kuri artima įvairaus amžiaus klausytojams.
Per savo muzikinę karjerą, išleidę daugybę hitų, tokių kaip „Summertime“, „You Got Style“, SKAMP sulaukė pripažinimo ir klausytojų meilės bei jų kūriniai tapo neatsiejama Lietuvos muzikinės kultūros dalimi.
SKAMP koncertai yra tikra energijos bomba, visada uždeganti publiką – jų muzika ir charizma sukuria tokią atmosferą, kurioje sunku likti abejingu. Pasiruoškite nepamirštamam vakarui su grupe, kuri žada ne tik nuostabią muziką, emocijų dozę, bet ir naują skambesį
https://www.youtube.com/@SKAMPMUSIC
https://www.facebook.com/skampmusic

Koncertas – NEMOKAMAS.

Lankymas Aplankykite
Laukiam Jūsų nuo gegužės 18 d.

Naujienlaiškis

Kaunas 2022
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.nemuno7.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite "Uždaryti". Slapukų politika (1.8.2)
×